Varian työelämäpalvelut

Olemme sinua varten! Ole yhteydessä, niin etsitään tarpeeseesi sopiva ratkaisu.

Oppisopimusneuvonta

Opintosihteeri Inga Hildén, 050 318 1697, inga.hilden@vantaa.fi

Asiakkuusvastaavat

Marianne Lindbohm, 050 314 5445, marianne.lindbohm@vantaa.fi

  • Tekniikka
  • Ympäristö ja luonnontieteet
  • Tuotekehitys
  • Media ja viestintä

Eija Lepistö, 040 589 2732, eija.lepisto@vantaa.fi

  • Sosiaali ja terveys
  • Hyvinvointipalvelut ja liikunta

Tarja Tomperi, 040 524 1241, tarja.tomperi@vantaa.fi

  • Liiketoiminta
  • Johtaminen
  • Yrittäjyys

Anne Sivonen, 0400 765 753, anne.sivonen@vantaa.fi

  • Ravintola- ja catering

Keijo Mikkonen, 050 312 1755, keijo.mikkonen@vantaa.fi

  • Autoala
  • Logistiikka

Elina Salo, 043 825 6431, elina.salo2@vantaa.fi

  • Humanistinen ja kasvatus

Työelämäpalvelupäällikkö

Anne Heinonen, 040 524 1242, anne.heinonen@vantaa.fi

Leija Yrityspalvelukeskus

Varian työelämäpalvelut sijaitsee Vantaan Pakkalassa Yrityspalvelukeskus Leijassa.

Käyntiosoite: Elannontie 3, 01510 Vantaa (2. kerros)

Postiosoite: Vantaan ammattiopisto VARIA Leija Yrityspalvelukeskus, PL 8001, 01030 Vantaan kaupunki

Avainsanat

OppisopimusVariaKehittäminen