Yhteishaussa 2022 Variaan valitut
Yhteishaussa Variasta opiskelupaikan saaneiden nimet julkaistaan tällä sivulla 16.6.2022.
Yhteishaussa Variasta opiskelupaikan saaneiden nimet julkaistaan tällä sivulla 16.6.2022. Nimet on listattu toimipisteittäin ja koulutusaloittain. Listassa näkyvät ne nimet, joiden julkaisuun on saatu lupa.
Opiskelupaikan vastaanottaminen
Jos olet antanut sähköpostiosoitteen hakemuksesi yhteydessä, Opetushallitus on lähettänyt sinulle sähköpostiisi linkin, jonka kautta voit ottaa opiskelupaikan vastaan. Niille valituksi tulleille opiskelijoille, jotka eivät ole antaneet suostumusta sähköiseen asiointiin, lähetetään tieto opiskelupaikasta kirjeitse.
Opiskelupaikan voit ottaa vastaan myös kirjautumalla Oma Opintopolku -palveluun osoitteessa opintopolku.fi/oma-opintopolku (kirjautuminen vaatii vahvan tunnistautumisen, esim. verkkopankkitunnukset).
Muista ottaa opiskelupaikkasi vastaan 30.6.2022 klo 15.00 mennessä.
Oppilaitokset toivovat, että paikka otetaan vastaan mahdollisimman pian, jotta varasijalla olevat saavat tiedon opiskelupaikasta.
Tervetuloa opiskelemaan Variaan!
Aviapoliksen toimipiste
Ajoneuvoalan perustutkinto
Alppinen, Aapo Henrik
Berg, Alex Samuel Valtteri
Bespoyasov, Yaroslav
Ehrola, Anton Oliver
Fauzi Maruf, Nibar
Floman, Dino Kusti Mikael
Gröhn, Elias Leevi Olavi
Haakanen, Jonne Väinö
Häggqvist, Jasper Eetu Armas
Ikonen, Jesse Matias
Jasim, Layth Ahmed Ali
João, Daniel Ricardo
Jokinen, Jani Marko Mikael
Julkunen, Nuutti Otso Antero
Kettunen, Tino Verneri
Kirpu, Erki
Konstantinov, Dominic
Kulju, Nico Jimi Kristian
Kurronen, Teemu Veikko Eemeli
Lemmilä, Leevi Matias Alexander
Leskinen, Max Frederick William
Logren, Veeti Antti Juhani
Long, Yu
Lõõbas, Mairon-Andro
Lyytikäinen, Tomi Martti Taavetti
Malino, Oscar Thomas
Marttinen, Tuure Jannenpoika
Meriläinen, Felix Noah
Miettinen, Samu Onni Matias
Nadif, Sami Al-ayachi
Nguyen, Minh Tuan
Niemi, Mortti Jalmari
Näälik, Miko
Ojala, Ville-Valtteri Aleksander
Omar, Elias
Paunonen, Tomas Arttu Juhani
Pekkola, Miko Henrik
Pere, Peetu Jalmari
Pirttijärvi, Joona Eemeli Julius
Puustinen, Mikael Tapani
Pöyry, Jere Juhani
Raitio, Niilo Martti-Ilmari
Rajala, Julia Susanna
Saleh, Layth Salah
Salo, Wili Kasperi
Savolainen, Elmeri
Siekkinen, Mika Kristian
Surkov, Nikita
Szilagyi, Denis-Richard
Takala, Markus Mikael
Weckman, Viljami Eemeli
Vilkman, Mikael Cristian
Vuorenoja, Benjamin Cao Thông
Öztürk, Hasan Hüsein
Lentokoneasennuksen perustutkinto
Aalto, Leevi Oiva Aleksi
Ahlroos, Oliver Matias
Aho, Joona Juhani
Berglöf, Nemo Natanael
Järvi, Lauri Joonatan
Lehtonen, Miro Onni Elias
Liias, Leevi Ilmari
Oksala, Milo Emil Oliver
Salomaa, Emil Wilhelm
Seabrook, Meri Amy Olivia
Suomela, Santeri Juhani Vilhelmi
Tanskanen, Oskari Max Viljami
Väänänen, Vili-Valtteri Aleksis
Logistiikan perustutkinto
Aalberg, Atte Juhana
Aaltomeri, Remu Jesperi
Abbas, Hussain Ali
Adigwe, Ekene Oskari
Aitamurto, Miro Henrikki
Akrami, Najibullah
Al-Azzawi, Ahmed Husham Khudhair
Al-Rammahi, Hadi Aqeel Eesa
Altaie, Mohammad Albakir Saad Abdulzahra
Amiri, Masoud
Atayi, Gholamreza
Dunn, Alan Samuel
El Gamoune, Elias Fabian
Eyob Hagos, Samuel
Hailemichael Girmay, Feven
Hamunen, Vertti Axel Sebastian
Hartikainen, Saku Antero
Heikkinen, Timi Kristian
Heinonen, Urho Risto Tapio
Holm, Anni Helmi Maria
Huhtala, Samu Aleksi
Hussein, Bilal Mohamed
Huynh, Tan Phát
Häkki, Leevi Matias
Hänninen, Mika Petteri
Iakubiuk, Andrei
Ibrahim Osman, Mohammed
Janabi, Tareq Hamad Khalid
Juvonen, Miro Joonas
Jyrkkärinne, Helena Katariina
Kask, Marcus
Kaukamo, Eelis Arvi Jalmari
Kaukonen, Annika Elvi Marianne
Kifle, Bahta
Kulmala, Jeremias Eero Mikael
Kuznetsov, Semen
Kärki, Vincent Mikael Ensio
Leskinen, Henri Juhani
Linnosaari, Väinö Verneri Kalevi
Lomakina, Milana
Mahamed, Cabdi Cabbisamad
Mahood, Rabeea Abdulhussein
Meskus, Heikki Eemeli
Miettinen, Riku Artturi
Mohammad Ibrahim, Abdullah
Mohamud Sisi, Abdirisaq
Moow, Romeo Abdi Jamal
Mäenpää, Luukas Lambertus
Mäkinen, Valtteri Marko Juhani
Nurminen, Tino Kasper
Nyberg, John Kari Christian
Ojala, Kristian Olavi
Oravakangas, Tiia Eveliina
Osagie, Daniel Ikponmwosa Ezekiel
Paakkari, Emma Jemina
Pakola, Aleksi Saku Tapio
Peltokorpi, Tommi Oskari
Peltola, Aada Jemina
Pohto, Antti-Ville Juhani
Ramfeldt, Leevi Mikael
Rammul, Tamor
Rantsi, Niklas Ilmari
Ravel, Rico Andreas
Ruohonen, Mikko Petteri
Ruotanen, Alma Ilona
Räikkönen, Veeti Eemil Hermanni
Salonen, Aksel Vilhelm
Sandvik, Isak Jukanpoika
Strand, Oliver Erik
Suleiman, Saad
Tervo, Jan Leon
Tintunen, Elias
Törhönen, Veeti Allan Matias
Uusitalo, Noel Jesperi
Vaahtera, Janita Vilhelmiina
Willman, Veikka Johan
Virkkunen, Camilla Katarina
Virtanen, Niko Vesa Juhani
Vornanen, Arttu Verneri
Zeray, Asmerom
Koivukylän toimipiste
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Akbari, Zeinab
Ali, Said Bashiir
Bigele, Ksenija Liga
Björklund, Minja Josefina
Doroci, Xhenisa
Dunia, Manar
Egal, Muktaar-Osman
Frilander, Katja
Grönroos, Laura Katriina
Haapaniemi, Kai Philip
Heydari, Khadijeh
Hezare, Ali
Hirvonen, Sylvia Marie
Hutri, Emma Marica Jasmin
Janhonen, Yasmine Mirelle Adéle
Jääskö, Jessika Emilia
Karkour, Roulav
Kiflemariam Germay, Natran
Koskelainen, Neepu Marjatta
Kotipalo, Lumi Lotta Maria
Kurs, Laura
Kähärä, Julia Katariina
Lehtonen, Marjo Jamira Supichaya
Mahmood, Ikra Alina
Mattila, Nea Hanna Maria
Neuvonen, Maria
Nevalainen, Venni Ellen Aurora
Nieminen, Nelli Aurora
Nordberg, Ninja Lumituuli
Numminen, Julia Katarina
Nuur Ibrahim, Ismahaan
Otida, Kc
Pasanen, Mea Melinda
Ronkainen, Helena
Smeds, Saana Felicia
Vallineva, Sinja Elina
Wisam Latif, Tania
Zogiani, Blend
Zuluaga Gonzalez, Angie Tatiana
Hiekkaharjun toimipiste
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Abdulrazzaq, Tbarek Salam
Ahtiainen, Emmi Amanda
Al-Javaan, Saara
Anttonen, Laura Annika
Barake, Rana
Barkova, Karina
Borgström, Aada Maria
Haqani, Mariam
Hartikka, Hanna Christine
Hyvärinen, Carla Johanna
Korhonen, Karoliina Iida Maria
Lehtovaara, Anniina Lisa Mikaela
Leimu, Jessica Olivia Amanda
Lindgren, Maritza Carmen Vivian
Mielonen, Helmi Aino Maria
Miettinen, Juulia Hannele
Niemisalo, Emma Alisa Sofianna
Prits, Lilian-Marie
Rahkola, Noora Janina
Riihelä, Jukka Jimmy Micael
Riissanen, Marck Reynold
Rimal, Aliisi Maya
Riska, Sara Emilia
Sandkvist, Emmi Julia
Turunen, Tea Ilona
Ursin, Anu Kristiina
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Ferens, Kevin
Hasan Abdola, Kardo
Immonen, Toni Aaron
Korhonen, Lucas Leonard
Korpiniemi, Veeti Oskari
Kuussaari, Juno Petrus
Lindström, Tenho Robert Richard
Molla, Roni Jemil Emilianos
Paunonen, Kevin Kristian Petteri
Pyykkinen, Juhani Oskari
Riannel-Enqvist, Danil Elias
Rytkönen, Robi Eemil
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Allak, Tara Yolanda Amalia
Dich, Maksim
Kangas, Sanna Anchare
Karvonen, Valo Aleksanteri
Lehtimäki, Tuuli Kristiina
Leinonen, Fanni Milja Seveliina
Lindfors, Melinda Ida Sofia
Malleus, Paula Minja Aurora
Merikallio, Jenniina Rebekka
Messmer, Ronia Anita Elvira
Msallam, Hayder Ali Msallam
Paatsema, Oiva Arvi Kristian
Pekki, Nelli Josefiina
Savolainen, Iida Elisa
Seppänen, Emma Katariina
Turunen, Iida Tyyne Maria
Törnqvist, Iina Elena
Pintakäsittelyalan perustutkinto
Ammer, Sandra
Heikkilä, Mira Susanna
Kaldre, Kristella
Kontinen, Ronja Maarit Jolanda
Kontio, Emilia Johanna
Lilja, Lumi Alisa
Muttilainen, Peppi Noora Wilhelmiina
Niskanen, Nora Jessica
Niskavaara, Diana Evanna
Pettai, Kelly
Printz, Julian Alex
Stingl, Mimi Juuli
Tiainen, Venla Emilia Vilmiina
Varik, Marta Sofia
Viiliäinen, Aida Annukka
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Ahonen, Niko Matias
Aro, Oiva Juhani
Hartikainen, Julia Aurora
Hinkonen, Timofei
Hiäinen, Daniel
Nurmi, Matias Pellervo
Tsastina, Veronika
Rakennusalan perustutkinto
Ademi, Flamur
Ahmadi, Mohammad Asif
Amoako, Oheneba Kwasi
Bolotin, Daniel Aleksi
Dolk, Luukas Valtteri
El Mokdad, Nawaf Daniel Aaron
Fraidenberger, Aleksei
Gill, Gurdit Singh
Hamara, Petrus Renne Kristian
Hautamäki, Miko Vili Alex
Huuskonen, Teemu-Kalle Juhani
Ignatius, Miska Atte Elias
Jokinen, Atte Valtteri
Jokinen, Julius Juuso Jalmari
Kahlos, Oskari Ilmari Hannu
Kajaste, Santtu Aleksi
Kallio, Juho Elias
Karjalainen, Jonatan Anttoni Oliver
Kivinen, Leevi Matias
Konadu, Richard
Kristian, Marko Boebo
Kuittinen, Aino Emilia
Laakso, Joni Oliver Juhani
Lahnala, Vili Kasperi
Leppik, Marissa
Letner, Kaimar
Lindberg, Max Valtter Kalevi
Lohi, Alvar Johannes
Luiga, Raul Elmeri Olavi
Lundgren, Max Topias
Luts, Heiger
Lähdemäki, Laura Juulia Helena
Manninen, Onni Elmeri
Mohamad, Shivan
Muhammad, Muhammad
Myllymäki, Aaro Sulo Matias
Perälahti, Noel Oscar
Pikkarainen, Patrik Ensio
Pykäläinen, Joona Eelis
Radomkid, Sirichai
Saltykov, Egor
Stekolnikov, Daniel
Survo, Danil
Survo, Kirill
Tran, Jackie Long An
Tuovinen, Elvin Kristian
Tverin, Ilmari Toivo Olavi
Vaittinen, Nooa Joonatan
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Anttonen, Milla Eveliina
Hussein, Abdullbaari Mahamed
Iuvanen, Matvei
Kinnunen, Samu Tapani
Kiviranta, Saara Linnea
Kosi, Mira Ilo
Kuukauppi, Mico Jeremy
Latostenmaa, Robert Kristian
Laumola, Veeti Pekka
Malmivaara, Milla Helena
Pulkki, Anni Eveliina
Päiviö, Miska Asla Kristian
Rezayi, Zahra
Stingl, Miisa Jessica
Vainikka, Milja Marianne
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto (Hiekkaharju)
Asikainen, Ville Sakari
Aymard, Nora Alizée
Hartikainen, Anttu Niklas
Helin, Vertti Artunpoika
Hietala, Arttu Johannes
Hirn, Roni Jon Kristian
Honkala, Atte Daniel
Häkkinen, Jonathan Henrik Arvid
Härkönen, Teemu Samuli
Jokinen, Jere Juhani
Kiuru, Oliver Kristian
Kolley, Pa Famara
Kosonen, Otto Leo Olavi
Kurvinen, Sauli Petteri
Leinonen, Henri Onni Olavi
Lempinen, Pate Rasmus
Lukkarinen, Topi Tapani
Madetoja, Otto Thanakim
Niemi, Jesse Juhani
Pajukari, Elmeri
Paulasuo, Tuukka Markus Olavi
Purmola, Aatu Valtteri
Puustinen, Iiro Eino Kalevi
Repo, Sara Sofia
Riikonen, Lasse Heikki
Rytkönen, Daniel Juhan
Salmén, Veeti Pauli Waltteri
Tikkanen, Niko Oskari
Uimonen, Eetu Juha Olavi
Vesilahti, Paavo Eemeli
Vihreälaakso, Mikki Mio Joonatan
Väätäinen, Vito Eino Armas
Talotekniikan perustutkinto
Abd-Ali, Ramadan
Airala, Kalle Sakari
Asikainen, Oscar Juhani
Eklund, Olivia Elina
Ellonen, Nikolai Nestori
Hanioja, Timo Aleksi
Hellstén, Eeli Oliver
Ilonen, Henri Juhani
Jakonen, Veikko Martti Aukusti
Kari, Elias Casper Tapani
Kiviranta, Veeti Niklas Joonatan
Koivurinta, Tomi Juhani
Kontro, Nuutti Kristian
Korhonen, Jami Petteri
Korpela, Lauri Mauno Henrik
Kuja-Penttilä, Jusa Vilpertti
Kuparinen, Miro Ilmari
Kyllönen, Jeeti Oskari
Kärkkäinen, Iikka Eino Mikael
Latomaa, Samuel Thomas Christian
Laukkanen, Christian Mikael Johannes
Launonen, Aki Matti Tapio
Lehtimäki, Jere Juhani
Leppik, Bert-Romet
Linna, Jussi James Aristoteles
Meriluoto, Nico Joakkim
Mets, Jasper
Muhonen, Konsta Matias
Parviainen, Onni Ilari Markonpoika
Pauk, Dmitri
Peippo, Eero Juhani
Peltola, Onni Julius
Pihkanen, Otso Hermanni
Rintamäki, Joona Julius
Ruotsi, Jooa Jaakko Elias
Ryyppö, Jero Elias Viljami
Saastamoinen, Samu Otto Elias
Sellmer, Jere
Seppälä, Jerry Emil Oliver
Shaqiri, Ardian
Sipponen, Patrik Samuel
Skogster, Eetu Fredrik
Soikkeli, Benjamin Asa Gabriel
Talja, Aapo Sakari
Tolvanen, Santeri Iikka
Tuomi, Jesper Sakari
Vahter, Roi Sem Christian
Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)
Abdi, Mohamed-Amin Fozi
Abosamra, Ali
Akhmedova, Shokhida
Alhaj Abdallah, Hajar
Al-Hussein, Noor Mahmood Seer
Al-Jashaami, Ayat Thaer Abdulaal
Al-Jashaami, Tabarek Thaer Abdulaal
Al-Khafaji, Surra Khaleel Ibrahim
Amon, Safira De Rosani
Auvinen, Sara Alexandra
Baltzar, Terno Allan Oskar
Bual, John Lee
Duro, Orest
Farah, Salah Hassan
Ferens, Sabina
Garcia, Saúl
Hammad Shahab, Fahad
Han, Mark
Hassani Dehabadi, Nazanin
Heikkilä, Nicolas Eemil
Heiniö, Ella-Maria
Hirvonen, Mihail Jeremias Cristian
Huang, Le
Hussein, Rojwan
Huuskonen, Eino Reittu
Jami, Shahab
Kilpeläinen, Katri Alina
Kohvakka, Max Hannu Juhani
Koponen, Akseli Veikko Olavi
Kostyannikov, Mikhey
Kumar, Parul
Kurunsaari, Olavi Leino Johannes
Laitinen, Eetu Oskari
Laukkanen, Cathrina Sinna Maria
Le, Gia Linh
Lehvonen, Iina-Julia Christine
Lempiäinen, Ida Sofia
Leppik, Milana
Lilja, Senni Kerttu Kristiina
Lorence, Jessi Kirstine
Mahmoud Majid, Rada
Malibiran, Kyla Coleen
Martinez Merontausta, Luca Emil
Matikainen, Ville Antero
Maxhera, Erdetta
Mendez, Matthew
Mohamad Dib, Abdulkarim
Mustafa, Endrit
Mäkinen, Ella Aada Vilhelmiina
Nguyen, Nicolas Thanh
Nousiainen, Amy Neret
Omondi, John Garang
Ozbek, Muhammad Taher
Partanen, Emilia Iina Erika
Peci, Mirjeta
Peci, Violeta
Pruuns, Marek
Pyrysalo, Emma Emilia Mikantytär
Ranta, Iida Aleksandra
Ravi, Justus Tapani
Saleem, Mustafa Adeeb
Salme, Kristiina
Salmela, Emilia Vilhelmiina
Salminen, Venla Roosa Eliisa
Sanchez Gonzalez, Iker
Shah, Sheheryar Humayon
Sidaoui, Jana
Skvortsov, Yegor
Sofia, Czaraniah Jheal
Sohkanen, Eetu Eemeli
Soininen, Luka Kristian
Sorakivi, Miko Matias
Säntti, Jussi Olavi
Terakaj, Jon Enes
Tilli, Aino Ilona
Titov, Maksim
Waseem, Sair
Wasenius, Milla Enni Aurora
Virtanen, Joona Juhani
Volikov, Vadim
Myyrmäen toimipiste
Elintarvikealan perustutkinto
Ankelo, Sofia Eleonora Aleksandra
Bernaldo, Jaylen Grace
Blomerus, Melissa Jasmin Anastasia
Halkola, Camilla Anna-Liisa
Korhonen, Veera Venla Aurora
Kotonen, Venla Mari Vilhelmiina
Kupias, Nella Meri Emilia
Malmbäck, Jade Mariia
Mishina, Samanta-Margarita
Nikkinen, Samira Carmen Elisabet
Nurijevic, Edona
Osmani, Adenis
Rizski, Arina
Salopelto, Jesse Anton
Saukkoriipi, Katja Helena
Viljakainen, Pihla Marjaana
Visse, Karl
Matkailualan perustutkinto
Almohammad Alibrahim, Mohammad
Cantaragiu, Delia Rahela
Elo, Stella Maria
Gebremedhin, Lena Birhane
Halén, Maija Tuulia
Jokinen, Siiri Elisa Karoliina
Mohamed, Miski Abdi
Pavlova, Daria
Putnokiova, Eleonora
Tan, Yesim
Åberg, Alexandra Eva-Christina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto (Myyrmäki)
Aameri, Ammar Suheil Najim
Adbi Geesey, Ahmed
Aden, Ifrah Mahad
Ahmed, Abdirahman Musse
Alizadeh, Helya
Al-Zaidi, Rawnaq Ragheed Jasim
Autio, Niklas Nuutti Juhani
Aydogan, Gizem Kia Katriina
Backman, Sofia Emilia
Chamalee, Kanlaya
Haidari, Farhad
Hakala, Nella Julia
Hyvönen, Joanna Juulia Alexandra
Jalal, Nawal Ali
Juntunen, Salla Mari Inkeri
Khatun, Sarnali
Kulmie, Farhiyo Abdullahi
Lampinen, Jessica Peppi Juulia
Laukkanen, Eveliina Anja Sofia
Lehtola, Jenna Caroliina
Lindgren-Palm, Rosita Jasmin Desiree
Lundberg, Mirette Angelica Elisabeth
Maalesh, Ruweda Abdi Fatah
Mohamed, Zadia Ali
Muslem, Valntina Nawras
Nguala, Clarissa Dinamuene
Omar, Sedra Salwan
Palokangas, Juliaana Charlotta
Partanen, Aava Aino Olivia
Pirhonen, Iida Amanda
Pitkänen, Pyry Paavali
Porri, Meri Suvi Tuuli
Savolainen, Ville Tapani
Soilas, Hilla Sofia
Södö, Emilia Christina
Vasama, Elle Amelie Elizabeth
Zamani, Mahnaz
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto (Myyrmäki)
Ahonen, Väinö Veikko
Allonen, Aatos Ukko Iivari
Al-Mashhadani, Mohammed Alaa Mohammed
Al-Zumaili, Ahmed Abdulqader Mohammed Awadh
Asunto, Veeti Ville Petteri
Blom, Joona Olavi
Buhvestov, Daniel
Elo, Jonne Olavi
Fazliu, Rinor
Finni, Matias Paul Antero
Hurmerinne, Veeti Juhani
Huttunen, Jami Kale Allan
Jaatinen, Pietari Ensio
Jukka, Kasper Tapani
Juva, Santtu Axel Hermanni
Järvenmäki, Aleksanteri Santtu Johannes
Kaikkonen, Topi Pauli Johannes
Kartal, Volkan Johannes
Keränen, Kassu Kristian
Kivimäki, Rasmus
Kullberg, Niko Henrik
Kärkkäinen, Vikke Eemeli
Lahtela, Santeri Elias
Lastikka, Vinja Elsa Olivia
Lindgren, Henry Karl
Liukkonen, Elias Olavi
Lång, Luca Markus
Makkonen, Max Toni Arthur
Mattila, Eikka Antinpoika
Palomäki, Riku Petteri
Rehmonen, Matias Urho
Siniketo, Kim Mikael Sebastian
Tengén, Aleksi Oliver
Thomson, Jade Hannah Marie
Tienvieri, Niilo Valtteri
Tolonen, Oskari Tapani
Vaahtola, Mikael Matias
Winberg, Lucas Dan Erik
Välikorpi, Valtteri Mikael
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Ahmadi, Ramin
Al-Dabbagh, Wissam Ali Aasim
Ananev, Nikita
Berro, Ali Hussain
Gromoff, Riku Johannes
Heusala, Lucas Onni Olavi
Iris, Malik
Jersov, Arvi
Juslin, Teo Henrik
Kainulainen, Sami Antti Kalevi
Karjalainen, Tuukka David
Kaur, Parvjot
Laiho, Eetu Heikki Aleksi
Lakner, Patrick Alexander
Lamminheimo, Adriano Kiko
Laurikainen, Julius Daniel
Lindh, Jasmin Katariina
Malkov, Ilja
Maukonen, Hanna Emilia
Mohamed Afrah, Zakaria
Mula, Jasin
Mäkelä, Rasmus Anttu Henry
Nykänen, Marius Mikael
Nyman, Mikael Kalle Johannes
Penger, Iiro Oskari
Plijev, Muslim
Prebreza, Ledor
Safi, Abdul Wajid
Salmiheimo, Leevi Markus
Semmo, Kawa
Sokko, Timo Juhani
Taavitsainen, Niko Santeri
Tainio, Elias Rasmus Waldemar
Tapio Chavez, Alexis Gabriel
Tolonen, Elias Leonard
Tolonen, Venni Elmeri
Turu, Raul-Ramses
Wang, Haolin
Viinikka, Jani Eero Aleksi
Vilppula, Jesse Antero
Turvallisuusalan perustutkinto
Ahvenniemi, Maisa Alina
Alhonen, Riina Alexandra
Eteläsaari, Markus Juhani
Fagerlund, Rasmus Leevi-Samuli
Grönstrand, Sandra Mirikli Anastacia
Havukainen, Jenna Eerika
Heino, Oskari Johannes
Heliste, Joona Henrikki
Honkanen, Miika
Hussein, Hussein Hassan
Hyvärinen, Elias Mikael
Ikonen, Karla Kirsikka
Johansson, Casper Eelis Axel
Kanerva, Leevi Henrik
Kortelainen, Anttu Sakari
Kosunen, Katja Arja Kristiina
Lee, Jan Erik
Lehtinen, Niklas Tapani
Lehtinen, Otto Olavi
Lehtokannas, Hugo André
Lehtsaar, German
Leiponen, Jannika Aada Marjut
Lindberg, Richard Benjamin
Lähteenmäki, Antti Oskari
Mattsson, René Martin
Miettinen, Diana
Mohamud Musse, Khalid
Pennanen, Juho Markku
Toivonen, Henna Cesilia
Tolonen, Aino Hilja Tuulikki
Vuorenoja, Janika Anu Kristiina
Vähämaa, Iina Olivia